NEJVĚTŠÍ SETKÁNÍ PŘÍZNIVCŮ
ZNAČKY CITROËN V HISTORII

DO VELKÉHO SETKÁNÍ ZBÝVÁ

- DNY
- HODINY
- MINUTY
- SEKUNDY

SOBOTA 7. ZÁŘÍ 2019 | 10.00 – 18.00 HODIN
PRAHA 9 | LETIŠTĚ LETŇANY

VSTUP ZDARMA | PŘÍCHOD OD VÝSTAVIŠTĚ PVA | ZASTÁVKA METRA C „LETŇANY“
PARKOVÁNÍ – HLÍDANÉ PARKOVIŠTĚ AŽ PRO 3000 VOZŮ – CENA 150 KČ/DEN


Vážení návštěvníci, přijďte s námi oslavit 100 let značky Citroën a REGISTRUJTE SE na tuto jedinečnou akci pořádanou ve spolupráci se „DNEM LETIŠTĚ LETŇANY”. Za registraci získáte v info stánku Citroën malý dárek. Navíc budete mít možnost zúčastnit se specializovaných workshopů a přednášek. Těšíme se na vás!


PŘIJĎTE S NÁMI OSLAVIT 100 LET ZNAČKY CITROËN


MODERÁTOREM AKCE JE DALIBOR GONDÍK, VYSTOUPÍ MAREK EBEN A DALŠÍ ZNÁMÉ OSOBNOSTI,
KTERÉ HRDĚ JEZDÍ VOZY ZNAČKY CITROËN.

PROGRAM SETKÁNÍ100 VETERÁNŮ – NEJVĚTŠÍ SETKÁNÍ
VETERÁNŮ CITROËN V HISTORII ČR

Přijďte obdivovat krásné veterány Citroën, které se v takovém počtu na jednom místě v České republice ještě nesetkaly. Můžete se tak seznámit s ikonickými modely, které ve své době udávaly směr vývoje automobilismu, sportovními vozy, dodávkami HY, 20 „kachnami” a dalšími vozy značky Citroën.

Víte, že značka Citroën se pyšní tím, že její modely jsou celosvětově nejvíce sbíranými veterány?

TESTOVACÍ CENTRUM NOVÝCH VOZŮ
A CITROËN KEMPING

Vyzkoušejte některý z nových vozů Citroën při testovací jízdě. Připravili jsme pro vás 20 modelů, které můžete otestovat a na vlastní kůži zažít pohodlí a praktičnost těchto vozů. V testovacím centru můžete také vyzkoušet vozy Berlingo a Spacetourer se střešními stany a kempingovou výbavou AUTOHOME pro vaše dobrodružné rodinné výpravy.

VÝSTAVA 100 LET CITROËN
PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY

Na výstavě 100 let Citroën si můžete projít celou historii, vývoj, inovace a úspěchy značky Citroën. Zároveň na vás bude čekat film o historii značky. Po celý den se také můžete zúčastnit workshopů a přednášek na zajímavá témata, a to jak z historie tak i z aktuálního dění ve světě značky Citroën.

DOPROVODNÝ PROGRAM, OBČERSTVENÍ
CITROËN FUN ZÓNA

Nenechte si ujít doprovodný program pro celou rodinu. Navštívit můžete krytou FUN zónu, kde jsou k dispozici modelové autodráhy, simulátory, dětský koutek a chill-out zóna. Čekají vás také venkovní šlapací káry na dopravním hřišti četníka ze St. Tropez nebo soutěž o nejlepší čas v 2CV CROSSU s modely na dálkové ovládání. Ve FUN zóně budou velké skákací hrady a další atrakce pro vaše děti.
Po celou dobu trvání akce bude možno kromě klasického občerstvení zakoupit také typické francouzské občerstvení a nápoje.

BUTIK ORIGINS 100 LET CITROËN
DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY K VÝROČÍ ZNAČKY

V butiku Citroën Origins si můžete přímo na místě zakoupit stylové dárkové předměty ze speciální kolekce 100 let Citroën. Dárkové předměty si můžete také pořídit přímo u dealerů Citroën. Prohlédněte si už nyní jedinečnou kolekci dárků a textilu, kterou jsme pro vás připravili.

DEN LETIŠTĚ LETŇANY, LETECKÁ SHOW
HISTORICKÁ I SOUČASNÁ LETADLA

SETKÁNÍ 100 LET CITROËN se koná ve spolupráci s Letištěm Letňany. Ve stejnou dobu a ve stejném areálu probíhá akce „DEN LETIŠTĚ LETŇANY” , kde si můžete prohlédnout historická letadla na zemi i ve vzduchu, leteckou show i letadla současné produkce.