12. ZÁŘÍ – 12. ŘÍJNA

22 MÍST V ČR

ZJISTĚTE, KDY PROJÍŽDÍ ROARSHOW VAŠÍM MĚSTEM A REZERVUJTE SI TESTOVACÍ JÍZDU

CITROËN SLAVÍ STO LET - OSLAVUJTE S NÁMI

Na každém místě, kudy roadshow projíždí, můžete obdivovat výstavu ikonických historických modelů Citroën jako je populární 2CV „kachna”, Fantomasova DS, plastový džíp Méhari, který se proslavil ve filmech o četnících ze St Tropez, dodávku HY a další slavné modely značky Citroën. Kompletní historii vám přiblíží výstavní panely zahrnující stěžejní momenty ve vývoji automobilky Citroën.

NOVÉ SUV C5 AIRCROSS A DALŠÍ MODELY

Vyzkoušejte si letošní novinku, SUV poslední generace Citroën C5 Aircross se zcela ojedinělými tlumiči s hydraulickými dorazy nebo skvělé kompaktní a variabilní SUV Citroën C3 Aircross. Dále můžete vyzkoušet Citroën Berlingo v prodloužené verzi XL, Citroën C3, C4 Cactus, Grand C4 SpaceTourer a Spacetourer Family.

CITROËN FAMILY ADVENTURE

„Citroën Family Adventure” je inspirace pro Vaši dovolenou a velké rodinné výpravy za dobrodružstvím. Přináší skloubení komfortu, spolehlivosti a variability Citroën v kombinaci s obytným prostorem. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet střešní stan na Berlingu XL a Spacetourer ve špičkové kempingové úpravě Campster.

DOPROVODNÝ PROGRAM

V testovacím centru je připraven doprovodný program pro celou rodinu V „Experience Café & Baru” vám nabídneme zdarma skvělou kávu, točený Birell a Citroënádu. K zakousnutí hotdog a pro největší mlsouny také sladkou vafli s čokoládou a šlehačkou. Probíhat budou závody na modelové autodráze, malování v dětském koutku a samozřejmě je připraven i velký skákací hrad.