SETKÁNÍ PŘÍZNIVCŮ MOTORISMU
A MOTOSPORTU

PRAHA 7 | VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE
PÁTEK 17. 5. – NEDĚLE 19. 5.

100 LET ZNAČKY CITROËN NA LEGENDÁCH

Byli jsme tam. Na automobilové slavnosti Legendy byly expozicí 100 let Citroën oficiálně zahájeny oslavy 100 let značky Citroën v České republice.
Počasí vyšlo krásně a davy návštěvníků v naší expozici svědčily o tom, že veterány i nové Citroëny táhnou. Šestnáct krásných veteránů a šest nových modelů, včetně Berlinga s autostanem reprezentovalo důstojně vývoj značky Citroën za 100 let. Vše doplnily panely s historií, skvělá nabídka “Experience café & baru” a 2CV cross s “kachnami” na dálkové ovládání.
Každý den jsme slavnostně krájeli a rozdávali dort, v sobotu za přítomnosti Lucie Kovandové – modelky a finalisty české mis 2019, v neděli krájel dort, letitý Citroënář Marek Eben. V dortu bylo vždy ukryto překvapení v podobě voucheru na zápůjčku vozu Citroën na týden s plnou nádrží, takže každý den se radovali 3 výherci z této skvělé ceny.
Celé tři dny probíhal také zajímavý doprovodný moderovaný program – ukázky hydropneumatického odpružení DS, detailní představení veteránů a technologií a také “citronové kvízy”, kde návštěvníci za správnou odpověď obdrželi citron s prvním loge Citroën.
Vše bylo zkrátka skvělé, všichni jsme si užívali krásného počasí a oslavovali 100 let značky Citroën. Podívejte se do fotogalerie jaké to všechno bylo a oslavujte s námi 100 let značky Citroën. už se těšíme na další akci, kterou je velké setkání příznivců značky Citroën na letišti v Letňanech v sobotu 7.9. 2019